Kontakt

Zapraszamy do obejrzenia naszego serwisu i zapoznania się z całością oferty. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na pytania, doradzą i zaproponują rozwiązanie odpowiadające Państwa potrzebom.

Fotel typu F3

Solidne fotele, ze wzmacnianą konstrukcją wewnętrzną. Pokryte w całości wodoodporną tapicerką z filtrem UV. Dostępne różne kolory tapicerki.

Ergonomiczny kształt zapewnia komfort i doskonałe trzymanie ciała w czasie szybkich manewrów. Przednia część siedziska jest zaopatrzona w okucia ze stali kwasoodpornej, co pozwala na podnoszenie jej do góry. W ten sposób uzyskujemy przed fotelem miejsce na nogi podczas sterowania na stojąco. Dodatkowo część ruchoma siedziska jest podwyższona i utwardzona tak, że w pozycji podniesionej można na niej przysiąść. Pozwala to sterować w pozycji pośredniej między komfortowym siedzeniem i staniem.

Korpus fotela jest dostosowany do nóg obrotowych i teleskopowych różnych producentów. Na życzenie Klienta fotele sprzedajemy zmontowane z nogami obrotowymi. Jeśli Klient posiada własną podstawę, sprzedajemy sam korpus fotela. Pozostaje wtedy kupującemu wywiercić cztery otwory w spodzie fotela i połączyć korpus z nogą za pomocą blachowkrętów lub śrub. Operacja prosta i zajmująca nie więcej niż kwadrans.